Warszawa, ul. Podróżnicza 8 | +48 601 098 902

Usługi

Super Plus

KOMPLEKSOWE USŁUGI BLACHARSKO - LAKIERNICZE

SUPER jakość, cena oraz ekspresowy czas realizacji PLUS samochód zastępczy, dojazd do Klienta, odbiór oraz odprowadzenie samochodu po naprawie!

To wszystko wraz z profesjonalną obsługą, doświadczeniem naszych fachowców oraz indywidualnym podejściem, otrzymują od nas Państwo – w bardzo konkurencyjnej cenie usługi!

Usługi blacharsko - lakiernicze

Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu, doświadczonemu i wykwalifikowanemu zespołowi jesteśmy w stanie przywrócić oryginalny stan każdego samochodu, bez względu na stopień zaawansowania uszkodzenia.

``Smart Repair``

Technika Smart Repair zyskała ostatnimi czasy ogromną popularność w branży motoryzacyjnej. Prace podjęte w ramach usług Smart Repair zwiększają wartość odsprzedaży auta.

Auto Detailing

Najwyższa jakość pielęgnacji pojazdów to nie tylko wykorzystywanie starannie wyselekcjonowanych kosmetyków do pielęgnacji, ale również wieloletnie doświadczenie i zegarmistrzowska precyzja wykonania.

Naprawy bezgotówkowe

Oferujemy Państwu bezgotówkową likwidację szkód komunikacyjnych. Z przyjemnością wyręczamy naszych Klientów z biurokratycznej procedury likwidacji szkody komunikacyjnej.
w Super Plus

Wiemy czego potrzebujesz

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku stworzyliśmy kompleksową ofertę usług najczęściej wybieranych przez Klientów. Decydując się na usługi naszego zakładu blacharsko-lakierniczego, tapicerskiego, kaletniczego oraz myjni samochodowej odnoszą Państwo korzyści w postaci:

Atrakcyjnych rabatów
obniżenia kosztów naprawy oraz części
Szybkiego czasu realizacji
Intensyfikacji korzyści
Usprawnienia procesu
Oferowane

przez nas usługi

charakteryzują się czterema podstawowymi cechami:

Atrakcyjna cena
szczególnie w porównaniu usług „Smart Repair” z tradycyjnymi metodami napraw
Niespotykanie krótki czas naprawy powypadkowej
Unikatowe technologie i metody napraw blacharskich i lakierniczych
Indywidualne podejście
Potrzebna pomoc? ZADZWOŃ +48 601 098 902

SuperPlus © Wszystkie prawa zastrzeżone