Warszawa, ul. Podróżnicza 8 | +48 601 098 902

Naprawy blacharsko-lakiernicze

BLACHARSKO-LAKIERNICZE

Usługi

Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu, doświadczonemu i wykwalifikowanemu zespołowi jesteśmy w stanie przywrócić oryginalny stan każdego samochodu, bez względu na stopień zaawansowania uszkodzenia.

Mamy wsparcie technologiczne największych producentów samochodów oraz firm produkujących wyposażenie warsztatowe. Dzięki nowoczesnemu systemowi pomiarów nadwozi zadbamy o bezpieczeństwo użytkowania pojazdu po naprawie.

Lakiernia naszej firmy spełnia wszystkie niezbędne wymogi jakościowe i technologiczne oraz z zakresu ochrony środowiska obowiązujące w Unii Europejskiej, które od 2007 r. obowiązują na terenie Polski.

Bezpieczeństwo użytkowania samochodu po wykonanej naprawie blacharskiej jest dla naszego serwisu priorytetem.

Co oferujemy ?

Posiadamy profesjonalny, sprawdzony oraz niezawodny sprzęt, wykwalifikowany i doświadczony personel – gwarantujące najwyższą jakość wykonania.

SAICO
Nadwozia lakierowane są w kabinach bezpyłowych renomowanej firmy SAICO, bazując na materiałach GLASURIT – lidera na światowym rynku w branży lakierniczej. Zalety kabin SAICO doceniła już znakomita większość zakładów blacharsko-lakierniczych w Europie.

Urządzenia te wykorzystują najnowsze technologie lakierowania karoserii aut w połączeniu z najwyższą jakością produktów lakierniczych GLASURIT dają doskonały efekt końcowy. Zastosowanie kabin SAICO pozwala na skrócenie czasu lakierowania powierzchni do 40 min. przy temperaturze 60°C.

BlackHawk
Menzerna

SuperPlus © Wszystkie prawa zastrzeżone