Renowacja tapicerki skórzanej

Home / Usługi / Naprawy Smart Repair / Renowacja tapicerki skórzanej
przed-2-d po-d

Renowacja

Tapicerki skórzanej

Czy samochód ze zniszczoną tapicerką skórzaną wciąż jest synonimem prestiżu i luksusu? Czy koniecznie z uszkodzoną lub zniszczoną tapicerką trzeba udać się do tapicera na jej wymianę?

Otóż wystarczy poddać tapicerkę gruntownej renowacji aby ta znów wyglądała jak nowa, by wrócił jej pierwotny kolor i walory estetyczne.

Skóra podczas eksploatacji wysycha, marszczy się, wyciera się warstwa lica. Efektem tego jest postarzenie wizualne i mało estetyczny wygląd wnętrza samochodu. Dostępne na rynku barwiące pasty do skór są słabo skuteczne, a poza tym efekt ich działania jest krótkotrwały.

Nie ma jednak konieczności wymiany tapicerki na nową. Dzięki naszej technologii wróci świeżość, barwa i struktura skóry.

Efektem naszych prac będzie powłoka równie trwała, jak fabryczne lico.

Renowacji mogą być poddane wszelkie elementy tapicerki skórzanej i skóropodobnej: siedzenia, kierownice, gałki biegów, elementy konsoli, boczki, słupki. Przy głębszych uszkodzeniach stosujemy wypełniacze trwale łączące się ze skórą.

Lakier stosowany do renowacji skóry cechuje się znaczną elastycznością, doskonałą przyczepnością oraz naturalnie oddaje strukturę skóry. Idealne dobranie koloru i poziomu połysku do oryginalnej tapicerki gwarantuje brak możliwości rozpoznania miejsca naprawy.

Końcowym etapem renowacji tapicerki jest jej zakonserwowanie specjalistycznym woskiem.

Przy renowacji tapicerki naszą metodą nie ma konieczności demontażu elementów z wnętrza pojazdu, co znacznie skraca czas naprawy oraz eliminuje wiele problemów.

Koszt renowacji tapicerki naszą metodą jest wielokrotnie niższy od naprawy tradycyjną metodą tapicerską.

IMG_2019800 IMG_2029800
przed po